Makine (Uygun makine modelleri)
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F2
Üst katman temizlik sepeti, Orta katman temizlik sepeti, Üst katman temizlik sepeti rafı, Orta katman temizlik sepeti rafı, Üst katman modül sepeti, Orta katman modül sepeti
Çift veya üç katmanlı yıkama makinesine monte edilir, farklı enjeksiyon modüllerine yerleştirilir, yeniden kullanılabilir laboratuvar cam eşyaları, seramikler, plastikler, paslanmaz çelik vb. malzemeleri temizler.
| Malzeme | 316L paslanmaz çelik |
| Renk | Mat Paslanmaz Çelik |
| Aktivite silindiri | Altı |
| Pozisyon düzenleyici | İki |
| Sepet tanıyıcı | Bir |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
Entegre döner püskürtme kolu
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
Her iki tarafta da paslanmaz çelikten yapılmış rulmanlı kılavuz ray.
Hızlı su giriş bağlantısı, yıkama suyunu hazne kılavuzunun arkasından her bir enjeksiyon modülüne yönlendirir.
Temiz, geniş ağızlı şişeler için kullanılan sepetleri koyabilirsiniz.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 139 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 529 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 574 mm |
| Net ağırlığı | 3,7 kg |
Sertifikasyon
Hangzhou Xipingzhe Biyolojik Teknoloji Şirketi Ltd.
XPZ, Çin'in Zhejiang eyaleti, Hangzhou şehrinde bulunan, laboratuvar cam eşya yıkama makinelerinin önde gelen üreticisidir. XPZ, biyofarmasötik, tıp sağlığı, kalite kontrol ortamı, gıda izleme ve petrokimya alanlarında kullanılan otomatik cam eşya yıkama makinelerinin araştırma, üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.
XPZ, her türlü temizlik sorununu çözmeye kendini adamıştır. Çin denetim otoriteleri ve kimya şirketlerinin ana tedarikçisiyiz; aynı zamanda XPZ markası Hindistan, İngiltere, Rusya, Güney Kore, Uganda, Filipinler gibi birçok ülkeye yayılmıştır. XPZ, ürün seçimi, kurulum ve işletme eğitimi gibi özelleştirilmiş taleplere dayalı entegre çözümler sunmaktadır.
Uzun vadeli dostluğumuzu sürdürmek için, yüksek kalite ve mükemmel hizmetle yenilikçi ürünler sunmak amacıyla daha fazla kurumsal avantaj elde edeceğiz.
XPZ Fabrikası

Sergi

