An-1
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Alt katman temizleme sepeti, Alt katman temizleme sepeti rafı, Alt katman modül sepeti
Tek, çift veya üç katmanlı yıkama makinelerine monte edilen, farklı enjeksiyon modüllerine yerleştirilen bu ürünler, yeniden kullanılabilir laboratuvar cam eşyalarını, seramikleri, plastikleri, paslanmaz çeliği vb. temizler.
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Renk | Mat Paslanmaz Çelik |
| Aktivite silindiri | Sekiz |
| Pozisyon düzenleyici | İki |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
Temizleme makinesinin alt kısmına yük
Her türlü file tepsi ve her türlü sepet içi aparatı bulunduruyoruz.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 79 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 529 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 546 mm |
| Net ağırlığı | 2 kg |


XPZ, Çin'in Zhejiang eyaleti, Hangzhou şehrinde bulunan, laboratuvar cam eşya yıkama makinelerinin önde gelen üreticisidir. XPZ, biyofarmasötik, tıp sağlığı, kalite kontrol ortamı, gıda izleme ve petrokimya alanlarında kullanılan otomatik cam eşya yıkama makinelerinin araştırma, üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.
XPZ, her türlü temizlik sorununu çözmeye kendini adamıştır. Çin denetim otoriteleri ve kimya şirketlerinin ana tedarikçisiyiz; aynı zamanda XPZ markası Hindistan, İngiltere, Rusya, Güney Kore, Uganda, Filipinler gibi birçok ülkeye yayılmıştır. XPZ, ürün seçimi, kurulum ve işletme eğitimi gibi özelleştirilmiş taleplere dayalı entegre çözümler sunmaktadır.
Sergi
