Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Enjeksiyonsuz temizleme sepeti
Geniş ağızlı kaplar, ölçü kapları vb. için uygundur.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Küçük yaylı kelepçeler | 26 |
| Yükseklik | 105 mm |
| Aralık | 60 mm |
Sepet modülü
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 116 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 220 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 410 mm |
| Net ağırlığı | kg |