Yükselen-F1
Enjeksiyon temizleme sepeti, Enjeksiyon temizleme sepeti rafı, Enjeksiyon modülü
Numune şişelerinin temizliğinde kullanılır.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
| Enjektör nozulu | ф2.5mmxH110mm |
| Meme sayısı | 88 adet |
| Haç tutucu | 88 adet |
Bağlantı portlu enjeksiyon tipi modül temizleme sepeti rafı
Modül sepetinin soluna ve sağına yükleme yapın.
Hızlı fiş girişi, modül sepetinden gelen temiz yıkama suyunu her bir enjeksiyon modülü nozülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 170 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 558 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 352 mm |
| Net ağırlığı | kg |