Yükselen-F1
Temizlik sepeti, Sepet rafı, Modül sepeti,
Çift katmanlı yapı, enjeksiyonlu sepet raf modülü ve enjeksiyonsuz sepet raf modülü için uygundur.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Sepet tanıyıcı | Bir |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
| Yüklenebilir modül sayısı | İki katman |
| Tek katmanlı modül sayısı | İki |
Modül bağlantılı sepet rafı
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
Her iki paslanmaz çelik kılavuz üzerine monte edilmiştir.
Hızlı su giriş bağlantısı, yıkama suyunu hazne kılavuzunun arkasından her bir enjeksiyon modülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 609 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 619 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 790 mm |
| Net ağırlığı | kg |