Ürün kalitesinin pazar ve tüketici standartlarına uygun olmasını sağlamak için sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz. Firmamız, 202L CE Sertifikalı Bağımsız 1-3 Katmanlı Tam Otomatik Laboratuvar Cam Eşya Yıkama ve Kurutma Makinesi için Kalite Kontrol amacıyla kurulmuş yüksek kaliteli bir güvence programına sahiptir. İlkelerimiz "Uygun fiyatlar, ekonomik üretim süresi ve en iyi hizmet"tir. Karşılıklı gelişim ve fayda için daha fazla müşteriyle iş birliği yapmayı umuyoruz.
Ürün kalitesinin pazar ve tüketici standartlarına uygun olmasını sağlamak için sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz. Firmamızın yüksek kaliteli bir kalite güvence programı bulunmaktadır.Çin Laboratuvar Cam Eşya Yıkama ve Kurutma Makinesi ve Laboratuvar Şişe Yıkama MakinesiŞu anda eksiksiz bir malzeme üretim hattına, montaj hattına, kalite kontrol sistemine sahibiz ve en önemlisi, birçok patentli teknolojiye, deneyimli teknik ve üretim ekibine, uzman satış ve servis ekibine sahibiz. Tüm bu avantajlarla, "saygın uluslararası naylon monofilament markası"nı yaratmak ve çözümlerimizi dünyanın her köşesine yaymak üzereyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli ilerliyoruz.

| Temel parametre | |
| Çalışma sıcaklığı | 5-40ºC |
| Elektronik Güç | 220V/50Hz veya 380V/50Hz |
| Elektrik teli | 2m/5*10m2 |
| Isıtma gücü | 4kW/9kW |
| Toplam güç | 5kW/11kW |
| Yıkama odası | 316L paslanmaz çelik |
| Dış panel | 304 paslanmaz çelik |
| Kapasite | 3202L |
| Peristaltik pompa | 4 parça |
| Programlar | 36 varsayılan, 100+ özel |
| Yıkama sıcaklığı | 95ºC'ye kadar |
| RS 232 Port | Çamaşır makinesinden veri bilgilerini aktarmak için |
| Dokunmatik ekran | 7 inç renkli ekran |
| Dış boyut | Yükseklik/Genişlik/Derinlik: 990*612*750 mm |
| Ağırlık | 120 KG |
| Sıcaklık sensörü | PT1000 |
| İnternet bağlantısı mevcut. | |
| Kapıda görünen pencere | |
| Durulama için iletkenlik izleme sistemi | |
| Saf su basınçlandırma pompası mevcuttur. | |
| Yüksek verimli buhar kondenseri | |
Fonksiyon tanıtımı
1. Başlangıç gecikmesi seçeneği: Geri sayımla veya belirli bir saatte yıkama randevusu ayarlama
2. Fonksiyonel olarak farklı parola seviyeleriyle korunmaktadır.
3. Kontrol sistemi: Mikrobilgisayar kontrolü, RS485, optokuplör izolasyonu, orijinal ithal çip, sinyal uzaktan iletimi korumalı.
4. Otomatik kapı sistemi
5. Sirkülasyon sistemi: Değişken frekanslı başlatma fonksiyonu Sirkülasyon pompası debisi: 0-600 L/dak Verimli temizlik sağlamak için basınç izleme ve köpük önleyici yıkama Engeli tespit etmek için hız monitörlü püskürtme kolu
6. Temizleme raf sistemi: Temizleme rafı her seviyede değiştirilebilir. Çok seviyeli enjeksiyonlu yıkama ve değiştirilebilir sepetlerin esnekliği. Otomatik kapanan vanalı üçten fazla su girişi. Sepet üzerinde otomatik tanımlama ve su akışının düzenlenmesi.
7. Kapasite yüksekliği: Tek seviyeli temizleme yüksekliği: 70 cm İki seviyeli temizleme yüksekliği: 46 cm Üç seviyeli temizleme yüksekliği: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Enstrüman Teknolojisi A.Ş.
XPZ, Çin'in Zhejiang eyaleti, Hangzhou şehrinde bulunan, laboratuvar cam eşya yıkama makinelerinin önde gelen üreticisidir. XPZ, biyofarmasötik, tıp sağlığı, kalite kontrol ortamı, gıda izleme ve petrokimya alanlarında kullanılan otomatik cam eşya yıkama makinelerinin araştırma, üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.
XPZ, her türlü temizlik sorununu çözmeye kendini adamıştır. Çin denetim otoriteleri ve kimya şirketlerinin ana tedarikçisiyiz; aynı zamanda XPZ markası Hindistan, İngiltere, Rusya, Güney Kore, Uganda, Filipinler gibi birçok ülkeye yayılmıştır. XPZ, ürün seçimi, kurulum ve işletme eğitimi gibi özelleştirilmiş taleplere dayalı entegre çözümler sunmaktadır.
Uzun vadeli dostluğumuzu sürdürmek için, yüksek kalite ve mükemmel hizmetle yenilikçi ürünler sunmak amacıyla daha fazla kurumsal avantaj elde edeceğiz.

Sergi


Ürün kalitesinin pazar ve tüketici standartlarına uygun olmasını sağlamak için sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz. Firmamız, 202L CE Sertifikalı Bağımsız 1-3 Katmanlı Tam Otomatik Laboratuvar Cam Eşya Yıkama ve Kurutma Makinesi için Kalite Kontrol amacıyla kurulmuş yüksek kaliteli bir güvence programına sahiptir. İlkelerimiz "Uygun fiyatlar, ekonomik üretim süresi ve en iyi hizmet"tir. Karşılıklı gelişim ve fayda için daha fazla müşteriyle iş birliği yapmayı umuyoruz.
Kalite Kontrolü içinÇin Laboratuvar Cam Eşya Yıkama ve Kurutma Makinesi ve Laboratuvar Şişe Yıkama MakinesiŞu anda eksiksiz bir malzeme üretim hattına, montaj hattına, kalite kontrol sistemine sahibiz ve en önemlisi, birçok patentli teknolojiye, deneyimli teknik ve üretim ekibine, uzman satış ve servis ekibine sahibiz. Tüm bu avantajlarla, "saygın uluslararası naylon monofilament markası"nı yaratmak ve çözümlerimizi dünyanın her köşesine yaymak üzereyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli ilerliyoruz.