Hızlı ve üstün fiyat teklifleri, tüm ihtiyaçlarınıza uygun doğru çözümü seçmenize yardımcı olacak bilgili danışmanlar, kısa üretim süresi, sorumlu kalite kontrolü ve OEM Çin Tedarik UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Enjeksiyon LED Tabela Modülü için ödeme ve nakliye işlemlerinde benzersiz ürün ve hizmetler sunuyoruz. Üretim tesisimizi ziyaret etmenizi ve yakın gelecekte yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerle samimi iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.
Hızlı ve üstün fiyat teklifleri, tüm ihtiyaçlarınıza uygun doğru çözümü seçmenize yardımcı olacak bilgili danışmanlar, kısa işlem süresi, sorumlu kalite yönetimi ve ödeme ve kargo işlemleri için benzersiz ürün ve hizmetler.Çin LED Modülü, Enjeksiyon ModülüÜretimi kolaylaştırmak ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmak için sürekli yeni teknolojiler geliştiriyoruz! Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir! Piyasada çok fazla benzer parça olmasını önlemek için kendi modeliniz için benzersiz bir tasarım geliştirmek üzere fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz! Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi hizmeti sunacağız! Hemen bizimle iletişime geçin!
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Enjeksiyon temizleme sepeti, Enjeksiyon temizleme sepeti rafı, Enjeksiyon modülü
Erlenmeyer şişesi, üçgen şişe, yuvarlak tabanlı şişe, düz tabanlı şişe, hacimsel şişe, ölçme silindiri gibi laboratuvar cam eşyalarının temizliğinde kullanılır.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
| Enjektör nozulu | ф6mmxH220mm |
| Meme sayısı | 8 adet |
| Sahip sayısı | 8 adet |
| Yay parçalarının konumlandırılması | 8 adet |
| Tutucuların kaplaması | PA |
Bağlantı portlu enjeksiyon tipi modül temizleme sepeti rafı
Modül sepetinin soluna ve sağına yükleme yapın.
Hızlı fiş girişi, modül sepetinden gelen temiz yıkama suyunu her bir enjeksiyon modülü nozülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 253 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 140 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 488 mm |
| Net ağırlığı | 0,9 kg |