| Ölçüler (Y*G*D) | 990*930*750mm |
| Temizlik katmanlarının sayısı | 3 katman |
| Oda hacmi | 202L |
| Sirkülasyon pompası akış hızı | 0-600 L/dak ayarlanabilir |
| Elektrik | 280V/380V |
| Isıtma Gücü | 4kW/9kW |
| Sepet tanımlama sistemi | Standart |
| Kurulum yöntemi | Bağımsız |
| Kurutma yöntemi | Sıcak hava ile kurutma |
Fonksiyon tanıtımı
1. Başlangıç gecikmesi seçeneği: Geri sayımla veya belirli bir saatte yıkama randevusu ayarlama
2. Fonksiyonel olarak farklı parola seviyeleriyle korunmaktadır.
3. Kontrol sistemi: Mikrobilgisayar kontrolü, RS485, optokuplör izolasyonu, orijinal ithal çip, sinyal uzaktan iletimi korumalı.
4. Otomatik kapı sistemi
5. Sirkülasyon sistemi: Değişken frekanslı başlatma fonksiyonu Sirkülasyon pompası debisi: 0-600 L/dak Verimli temizlik sağlamak için basınç izleme ve köpük önleyici yıkama Engeli tespit etmek için hız monitörlü püskürtme kolu
6. Temizleme raf sistemi: Temizleme rafı her seviyede değiştirilebilir. Çok seviyeli enjeksiyonlu yıkama ve değiştirilebilir sepetlerin esnekliği. Otomatik kapanan vanalı üçten fazla su girişi. Sepet üzerinde otomatik tanımlama ve su akışının düzenlenmesi.
7. Kapasite yüksekliği: Tek seviyeli temizleme yüksekliği: 70 cm İki seviyeli temizleme yüksekliği: 46 cm Üç seviyeli temizleme yüksekliği: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Biyolojik Teknoloji Şirketi Ltd.
XPZ, Çin'in Zhejiang eyaleti, Hangzhou şehrinde bulunan, laboratuvar cam eşya yıkama makinelerinin önde gelen üreticisidir. XPZ, araştırma, üretim ve ticaret alanlarında uzmanlaşmıştır.otomatik cam eşya yıkama makinesiBiyofarmasötik, tıbbi sağlık, kalite kontrol ortamı, gıda denetimi ve petrokimya alanlarında uygulanmaktadır.
XPZ, her türlü temizlik sorununu çözmeye kendini adamıştır. Çin denetim otoriteleri ve kimya şirketlerinin ana tedarikçisiyiz; aynı zamanda XPZ markası Hindistan, İngiltere, Rusya, Güney Kore, Uganda, Filipinler gibi birçok ülkeye yayılmıştır. XPZ, ürün seçimi, kurulum ve işletme eğitimi gibi özelleştirilmiş taleplere dayalı entegre çözümler sunmaktadır.
Uzun vadeli dostluğumuzu sürdürmek için, yüksek kalite ve mükemmel hizmetle yenilikçi ürünler sunmak amacıyla daha fazla kurumsal avantaj elde edeceğiz.

Sergi


