An-1
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Alt katman temizleme sepeti, Alt katman temizleme sepeti rafı, Alt katman modül sepeti
Tek, çift veya üç katmanlı yıkama makinelerine monte edilen, farklı enjeksiyon modüllerine yerleştirilen bu ürünler, yeniden kullanılabilir laboratuvar cam eşyalarını, seramikleri, plastikleri, paslanmaz çeliği vb. temizler.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Aktivite silindiri | Sekiz |
| Pozisyon düzenleyici | İki |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
Fileli tepsiyi yüklemek için iki katmana ayrılmıştır.
Entegre döner püskürtme kolu
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 226 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 529 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 569 mm |
| Net ağırlığı | 5,6 kg |