Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Üst katman temizlik sepeti, Orta katman temizlik sepeti, Üst katman temizlik sepeti rafı, Orta katman temizlik sepeti rafı, Üst katman modül sepeti, Orta katman modül sepeti
Çift veya üç katmanlı yıkama makinesine monte edilir, farklı enjeksiyon modüllerine yerleştirilir, yeniden kullanılabilir laboratuvar cam eşyaları, seramikler, plastikler, paslanmaz çelik vb. malzemeleri temizler.
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Renk | Mat Paslanmaz Çelik |
| Aktivite silindiri | Altı |
| Pozisyon düzenleyici | İki |
| Sepet tanıyıcı | Bir |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
Entegre döner püskürtme kolu
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
Her iki tarafta da paslanmaz çelikten yapılmış rulmanlı kılavuz ray.
Hızlı su giriş bağlantısı, yıkama suyunu hazne kılavuzunun arkasından her bir enjeksiyon modülüne yönlendirir.
Temiz, geniş ağızlı şişeler için kullanılan sepetleri koyabilirsiniz.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 183 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 535 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 552 mm |
| Net ağırlığı | 3,5 kg |