Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Enjeksiyon temizleme sepeti, Enjeksiyon temizleme sepeti rafı, Enjeksiyon modülü
28 adet pipet, 28 adet numune şişesi ve 9 adet erlenmeyer şişesi, şişe, hacimsel şişe vb. temizleyebilir.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
| Enjektör nozulu | Ø 2,5 mmxY110mm Ø 4 mmxY160mm Ø 6 mmxY220mm |
| Meme sayısı | 65 adet |
| Pipetler için yuvalar | 28 adet |
| Haç tutucu | 28 adet |
| Sahip sayısı | 9 adet |
| Yay parçalarının konumlandırılması | 9 adet |
| Tutucuların kaplaması | PA |
Bağlantı portlu enjeksiyon tipi modül temizleme sepeti rafı
Modül sepetinin soluna ve sağına yükleme yapın.
Hızlı fiş girişi, modül sepetinden gelen temiz yıkama suyunu her bir enjeksiyon modülü nozülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 265 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 190 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 493 mm |
| Net ağırlığı | 3 kg |