An-1
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Enjeksiyon temizleme sepeti, Enjeksiyon temizleme sepeti rafı, Enjeksiyon modülü
Numune şişelerini temizlemek için kullanılır.
| Malzeme | 316L Paslanmaz çelik |
| Renk | Mat paslanmaz çelik |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
| Enjektör nozulu | ф2.5mmxH45mm |
| Meme sayısı | 119 adet |
| Haç tutucu | 119 adet |
Bağlantı portlu enjeksiyon tipi modül temizleme sepeti rafı
Modül sepetinin soluna ve sağına yükleme yapın.
Hızlı fiş girişi, modül sepetinden gelen temiz yıkama suyunu her bir enjeksiyon modülü nozülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 114 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 190 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 490 mm |
| Net ağırlığı | 4,1 kg |