Amacımız ve şirketimizin hedefi her zaman "Müşterilerimizin gereksinimlerini her zaman karşılamak"tır. Hem eski hem de yeni müşterilerimiz için olağanüstü yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye, tasarlamaya ve üretmeye devam ediyoruz ve hem müşterilerimiz hem de bizler için kazan-kazan bir durum yaratmayı hedefliyoruz. Çin'de uygun fiyatlı 126L Laboratuvar Endüstriyel Tam Otomatik Şişe ve Cam Eşya Yıkama Makinesi fiyatı ile samimi iş birliğimiz, birlikte mutlu bir yarın yaratacaktır!
Amacımız ve şirketimizin temel hedefi her zaman "Müşterilerimizin gereksinimlerini her zaman karşılamak"tır. Hem eski hem de yeni müşterilerimiz için olağanüstü yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye, tasarlamaya ve üretmeye devam ediyoruz ve hem müşterilerimiz hem de bizler için kazan-kazan bir durum yaratmayı hedefliyoruz.Çin Cam Eşya Yıkama Makinesi ve Laboratuvar Cam Eşya Yıkama MakinesiTüm bu desteklerle, her müşterimize yüksek sorumluluk bilinciyle kaliteli ürün ve zamanında teslimat sunabiliyoruz. Genç ve büyüyen bir şirket olarak belki de en iyisi değiliz, ancak iyi bir ortağınız olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
| Temel parametre | |
| Çalışma sıcaklığı | 5-40ºC |
| Elektronik Güç | 220V/50Hz veya 380V/50Hz |
| Elektrik teli | 2m/5*10m2 |
| Isıtma gücü | 4kW/9kW |
| Toplam güç | 9kW/13kW |
| Yıkama odası | 316L paslanmaz çelik |
| Dış panel | 304 paslanmaz çelik |
| Kapasite | 202L |
| Peristaltik pompa | 4 parça |
| Programlar | 36 varsayılan, 100+ özel |
| Yıkama sıcaklığı | 95ºC'ye kadar |
| RS 232 Port | Çamaşır makinesinden veri bilgilerini aktarmak için |
| Dokunmatik ekran | 7 inç renkli ekran |
| Dış boyut | Yükseklik/Genişlik/Derinlik: 990*612*750 mm |
| Ağırlık | 100 KG |
| Sıcaklık sensörü | PT1000 |
| İnternet bağlantısı mevcut. | |
| Kapıda görünen pencere | |
| Durulama için iletkenlik izleme sistemi | |
| Saf su basınçlandırma pompası mevcuttur. | |
| Yüksek verimli buhar kondenseri | |
Fonksiyon tanıtımı
1. Başlangıç gecikmesi seçeneği: Geri sayımla veya belirli bir saatte yıkama randevusu ayarlama
2. Fonksiyonel olarak farklı parola seviyeleriyle korunmaktadır.
3. Kontrol sistemi: Mikrobilgisayar kontrolü, RS485, optokuplör izolasyonu, orijinal ithal çip, sinyal uzaktan iletimi korumalı.
4. Otomatik kapı sistemi
5. Sirkülasyon sistemi: Değişken frekanslı başlatma fonksiyonu Sirkülasyon pompası debisi: 0-600 L/dak Verimli temizlik sağlamak için basınç izleme ve köpük önleyici yıkama Engeli tespit etmek için hız monitörlü püskürtme kolu
6. Temizleme raf sistemi: Temizleme rafı her seviyede değiştirilebilir. Çok seviyeli enjeksiyonlu yıkama ve değiştirilebilir sepetlerin esnekliği. Otomatik kapanan vanalı üçten fazla su girişi. Sepet üzerinde otomatik tanımlama ve su akışının düzenlenmesi.
7. Kapasite yüksekliği: Tek seviyeli temizleme yüksekliği: 70 cm İki seviyeli temizleme yüksekliği: 46 cm Üç seviyeli temizleme yüksekliği: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biyolojik Teknoloji Şirketi Ltd.
XPZ, Çin'in Zhejiang eyaleti, Hangzhou şehrinde bulunan, laboratuvar cam eşya yıkama makinelerinin önde gelen üreticisidir. XPZ, biyofarmasötik, tıp sağlığı, kalite kontrol ortamı, gıda izleme ve petrokimya alanlarında kullanılan otomatik cam eşya yıkama makinelerinin araştırma, üretim ve ticaretinde uzmanlaşmıştır.
XPZ, her türlü temizlik sorununu çözmeye kendini adamıştır. Çin denetim otoriteleri ve kimya şirketlerinin ana tedarikçisiyiz; aynı zamanda XPZ markası Hindistan, İngiltere, Rusya, Güney Kore, Uganda, Filipinler gibi birçok ülkeye yayılmıştır. XPZ, ürün seçimi, kurulum ve işletme eğitimi gibi özelleştirilmiş taleplere dayalı entegre çözümler sunmaktadır.
Uzun vadeli dostluğumuzu sürdürmek için, yüksek kalite ve mükemmel hizmetle yenilikçi ürünler sunmak amacıyla daha fazla kurumsal avantaj elde edeceğiz.

Sergi

Amacımız ve şirketimizin hedefi her zaman "Müşterilerimizin gereksinimlerini her zaman karşılamak"tır. Hem eski hem de yeni müşterilerimiz için olağanüstü yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye, tasarlamaya ve üretmeye devam ediyoruz ve hem müşterilerimiz hem de bizler için kazan-kazan bir durum yaratmayı hedefliyoruz. Çin'de uygun fiyatlı 126L Laboratuvar Endüstriyel Tam Otomatik Şişe ve Cam Eşya Yıkama Makinesi fiyatı ile samimi iş birliğimiz, birlikte mutlu bir yarın yaratacaktır!
Çin'den ucuz fiyatÇin Cam Eşya Yıkama Makinesi ve Laboratuvar Cam Eşya Yıkama MakinesiTüm bu desteklerle, her müşterimize yüksek sorumluluk bilinciyle kaliteli ürün ve zamanında teslimat sunabiliyoruz. Genç ve büyüyen bir şirket olarak belki de en iyisi değiliz, ancak iyi bir ortağınız olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.