Çözümlerimiz müşterilerimiz tarafından büyük beğeni ve güvenilirlik kazanmıştır ve Çin'den P-Audio tarzı 15 inç hoparlör parçaları ve hoparlör sepeti için en iyi fiyat konusunda sürekli değişen finansal ve sosyal gereksinimleri karşılayacaktır. Çözümümüzle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size kalite ve fiyat konusunda sürpriz yapacağız.
Çözümlerimiz müşterilerimiz tarafından büyük beğeni ve güvenilirlik kazanmış olup, sürekli değişen finansal ve sosyal gereksinimleri karşılayacaktır.Çin'den PA Çerçeve ve PA Hoparlör Parçalarının FiyatıDünya ekonomik entegrasyonunun xxx sektörüne getirdiği zorluklar ve fırsatlar karşısında, şirketimiz, ekip çalışması, kalite önceliği, yenilikçilik ve karşılıklı fayda ilkelerini sürdürerek, müşterilerimize nitelikli çözümler, rekabetçi fiyatlar ve mükemmel hizmet sunmaktan ve disiplinimize bağlı kalarak, daha yüksek, daha hızlı, daha güçlü bir ruhla dostlarımızla birlikte daha parlak bir gelecek inşa etmekten emindir.
An-1
Zafer-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flaş-F1
Alt katman temizleme sepeti, Alt katman temizleme sepeti rafı, Alt katman modül sepeti,
Tek, çift veya üç katmanlı yıkama makinelerine monte edilen, farklı enjeksiyon modüllerine yerleştirilen bu ürünler, yeniden kullanılabilir laboratuvar cam eşyalarını, seramikleri, plastikleri, paslanmaz çeliği vb. temizler.
| Malzeme | 316L Paslanmaz Çelik |
| Renk | Mat Paslanmaz Çelik |
| Aktivite silindiri | Sekiz |
| Pozisyon düzenleyici | İki |
| Sepet çerçevesi itme çekme hareketi | 550 mm |
| Hızlı arayüz çapı | 32 mm |
Modül bağlantılı sepet rafı
Manuel itme-çekme giriş ve çıkış temizleme haznesi
Her iki paslanmaz çelik kılavuz üzerine monte edilmiştir.
Hızlı su giriş bağlantısı, yıkama suyunu hazne kılavuzunun arkasından her bir enjeksiyon modülüne yönlendirir.
| Dış ölçüler, Yükseklik (mm) | 158 mm |
| Dış ölçüler, Genişlik (mm) | 528 mm |
| Dış ölçüler, Derinlik (mm) | 566 mm |
| Net ağırlığı | 3 kg |